Siber Basın , adında siber güvenlik ve hack haber sitesi günlük olarak hack haberlerini ve siber güvenlik yazılarını kaliteli bir şekilde paylaşıyorlar.

Gündemi çok yakından takip eden siberbasin.net / com sitesi olayları anında okuyuculara doğru bir şekilde paylaşıyor.

Siber Basın’ın Kuruluş Nedeni Nedir ?
Siber Basın, daha çok Teknoloji & Siber Güvenlik ve Hack Haberleri’nden oluşup 2019 yılında kurulmuş, okurlarına siber dünyayı daha yakından takip etme fırsatı vermek, bilgilendirici konular ile sanal dünyaya hazırlık aşamasında gelişimlerini sağlamakta olanaklar sunmak ve yer altı dünyasının ufuklarını gün yüzüne daha çok ulaştırmak amacıyla belirli kişi veya kişiler tarafından açılmıştır. Hedefimiz Türkiye’nin en büyük siber güvenlik medyası haline gelmek, okurlarımıza en doğru haberleri eksiksiz ulaştırmak ve siber güvenlik alanında birçok makale ve video sunarak Türk ulusunu sanal dünya hakkında en gerçekçi örneklerle bilgilendirmektir.

Sitemize kayıt olarak bizimle birlikte kendi kullanıcı adınız ile haber paylaşımı yapabilir, kendi haberlerinizi kısa bir yönetim denetiminden geçerek siberbasın portalında paylaşabilirsiniz. Aramıza katılmak için ne bekliyorsunuz? :)

Siber Basın
Web Sitesi & Twitter

siberbasin.net/com​